Стан

55 m²

3-собен


Ев. број: 35816
Огласот е прегледан 188 пати

Се продава луксузно наместен стан во Капиштец во зграда и има 4 лифтови, со одлична термо и звучна изолација со прикучок на градско парно. Станот се состои од дневна со трпезарија и кујна, две спални, бања и балкон. Лоциран на 5ти кат има непречен поглед кон цело Скопје. Се продава целосно опремен со високо квалитетен луксузен мебел, паркет, врати и дограма.

ПРЕГЛЕД
Цена
88900 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
3-собен
Опременост
Наместен
Површина
55 m²

Карактеристики
Кат
5
Број катови
6
Градба
2020 год.
Реновиран
2020 год.
Ориентација
Исток
Паркинг
Нема податок

€ 88 900


Контактирајте нè за повеќе информации: