Стан

44 m²

2-собен


Ев. број: 35809
Огласот е прегледан 210 пати

се продава стан во новоградба, со 1 спална соба, дневна со кујна, и купатило, греење на инветер-сопствено греење, има и гаража вклучена во цената

ПРЕГЛЕД
Цена
59600 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
2-собен
Опременост
Празен
Површина
44 m²

Карактеристики
Кат
6
Број катови
10
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Покриено паркинг место

€ 59 600


Контактирајте нè за повеќе информации: