Стан

58 m²

2-собен


Ев. број: 33525
Огласот е прегледан 863 пати

Се издава луксузно опремен стан во Капиштец кои располага со дневна,тарпезарија,спална кујна,,купатило и голема тераса.Станот е исто така опремен со клима и интернет

ПРЕГЛЕД
Цена
380 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
2-собен
Опременост
Наместен
Површина
58 m²

Карактеристики
Кат
6
Број катови
8
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Јавен паркинг

€ 380


Контактирајте нè за повеќе информации: